2019-03-09 18:59:22

Tylko remis Sokoła Sieniawa na inaugurację. Zremisowali z Sołą Oświęcim

Soła Oświęcim podzieliła się punktami z Sokołem Sieniawa. (fot. Soła Oświęcim)
Sokół Sieniawa zremisował na wyjeździe 1-1 z Sołą Oświęcim w pierwszym meczu po przerwie zimowej. Jest to drugi punkt przywieziony z wyjazdu w sezonie 2018/19 przez podopiecznych Szymona Szydełko.

Piłkarze Sokoła Sieniawa chcieli jak najszybciej zapomnieć o formie wyjazdowej z rundy jesiennej. W pierwszym meczu po przerwie zimowej mieli zagrać z Sołą Oświęcim na wyjeździe i liczyli na pierwsze zwycięstwo w delegacji.

Niespodziewanie pięć minut przed przerwą gospodarze objęli prowadzenie. Piłkę w siatce Sokoła umieścił Adrian Wójcik.

Jeszcze przed przerwą podopieczni Szymona Szydełko doprowadzili do wyrównania. Gola na 1-1 zdobył sprowadzony w przerwie zimowej z Igloopolu Dębica Przemysław Nalepka.

Po zmianie stron nie padła żadna bramka i mecz zakończył się remisem. Tym samym Sokół wciaż nie wygrał na wyjeździe w sezonie 2018/19. Jest to dopiero drugi punkt ekipy z Sieniawy z obcych stadionów.

1-0 Adrian Wójcik (40)
1-1 Przemysław Nalepka (45)