2019-03-09 17:35:26

Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Zniczem Pruszków. Choć prowadziła do przerwy 2-0!

Siarka Tarnobrzeg prowadziła 2-0, ale zaledwie zremisowała 2-2. (fot. Radosław Kuśmierz)
Siarka Tarnobrzeg prowadziła 2-0 do przerwy ze Zniczem Pruszków. Podopieczni Włodmierza Gąsiora stracili jednak dwie bramki w drugiej połowie i mecz zakończył się remisem.

Siarka Tarnobrzeg lepiej weszła mecz ze Zniczem Pruszków. Już po dwóch minutach gry w doskonałej sytuacji znalazł się Krzysztof Ropski, ale nie trafił do pustej bramki z dwóch metrów.

Później lepiej prezentowali się podopieczni Włodzimerza Gąsiora i konsekwencją tego była bramka w 29. minucie Marcina Wodeckiego. Piłkę z prawej strony wrzucił Dawid Kubowicz.

Pięć minut później było już 2-0 dla miejscowych. Tym razem Mateusz Janeczko dośrodkowywał z prawej strony i przy pomocy wiatru wpakował piłkę do bramki Znicza nad zaskoczonym Bartłomiejem Gradeckim. Tym samym "Siarkowcy" na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Chwilę po zmianie stron kolejną doskonałą sytaucję mieli gospodarze, ale Dawid Kubowicz nie zdobył bramki i nie "zabił" tego meczu.

Z biegiem czasu goście grali co raz lepiej i zwiększała się ich przewaga. W 72. minucie kontaktową bramkę dla ekipy z pod Warszawy zdobył Mateusz Gługołęcki uderzeniem głową.

Kolejne minuty to rozpaczliwa obrona Siarki Tarnobrzeg i próba wyjścia kontrami, ale wynik nie ulegał zmianie.

W doliczonym czasie gry Patryk Czarnowski umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Krystiana Krupę. Futbolówka doturlał się przy lewym słupku gospodarzy.

Później jeszcze drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył kapitan gospodarzy, Kubowicz. Wynik nie uległ już zmianie. Siarka zaledwie zremisowała 2-2, choć do przerwy prowadziła 2-0.

1-0 Marcin Wodecki (29)
2-0 Mateusz Janeczko (34)
2-1 Mateusz Długołęcki (72)
2-2 Patryk Czarnowski (90)