2019-02-16 22:26:00

SPARING: Wólczanka Wólka Pełkińska górą nad Polonią Przemyśl

(fot. Wólczanka Wólka Pełkińska na Facebooku)
W swoim czwartym w przerwie między rundami sparingu Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Polonię Przemyśl 1-0. W pierwszej połowie w barwach gospodarzy zagrało aż dziewięciu młodzieżowców.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Krzysztof Pietluch. Z Wólczanki Wólki Pełkińskiej oficjalnie odszedł do Apklan Resovii na zasadzie transferu definitywnego Szymon Hajduk, którego przenosiny do I - ligowej Puszczy Niepołomice spaliły na panewce. Więcej o tym transferze przeczytacie tutaj.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Polonia Przemyśl 1-0

Bramka: Krzysztof Pietluch