2019-02-16 17:00:21

SPARING: Sokół Sieniawa pokonał KS Hetman Zamość

(fot. tomt/Kronika Tygodnia)
Sokół Sieniawa wygrał z Hetmanem Zamość 4-2 w meczu sparingowym. Jedną z bramek dla podopiecznych Szymona Szydełki zdobył Jakub Kądziołka, który ma zostać wypożyczony ze Stali Rzeszów.

O ile w pierwszej połowie oba zespoły nie odstawały zbytnio od siebie, o tyle w drugiej z lepszej strony pokazali się gracze Sokoła Sieniawa. Wynik dla Hetmana Zamość otworzył w 32. minucie Kamil Oziemczuk, a drugą i ostatnią bramkę dla tej drużyny strzeliłł w 76. minucie Błażej Omański.

O dwa gole więcej zdobyli gracze Sokoła. Wyrównanie zawdzięczają oni bramce samobójczej Przemysława Kanarka, a zwycięstwo - skuteczności Tomasza Wilusza, Bartłomieja Purchy i Jakuba Kądziołki.

Hetman Zamość - Sokół Sieniawa 2-4

Bramki dla Hetmana Zamość - Kamil Oziemczuk (32'), Błażej Omański (76')
Bramki dla Sokoła Sieniawa - Przemysław Kanarek (sam.), Tomasz Wilusz, Bartłomiej Purcha, Jakub Kądziołka