2018-10-27 17:33:54

Niespodzianka w Dębicy! Wisłoka zaledwie zremisowała z Rzemieślnikiem Pilzno

Wisłoka Dębica zremisowała z Rzemieślnikiem Pilzno. Gospodarze długo przegrywali, ale zdołali doprowadzić do wyrównania. (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica tylko zremisowała z Rzemieślnikiem Pilzno na własnym stadionie. Goście prowadzili po bramce Radosława Macnara, ale Wisłoka zdołała wyrównać.

W pierwszej połowie starcia14. kolejki 4 ligi podkarpackiej pomiędzy Wisłoką Dębica a Rzemiślnikiem Pilzno było 0-0.

Jedenaście minut po zmianie stron niespodziewanie to goście objęli prowadzenie. Autorem bramki dla Rzemieślnika Pilzno był Radosław Macnar.

Podrażniona Wisłoka Dębica rzuciał się do ataków, ale podopieczni Dariusza Kantora nie potrafili umieścić piłki w siatce przeciwnika. Dopiero w 69. minucie Szymon Gwiazda doprowadził do wyrównania.

Więcej bramek w tym mecz nie padło. Wisłoka Dębica zremisowała 1-1 z Rzemieślnikiem Pilzno. Gospodarze po tym mecz są na 2. miejscu w tabeli, natomiast goście plasują się na 5. lokacie.

0-1 Radosław Macnar (56)
1-1 Szymon Gwiazda (69)

Wisłoka Dębica:
Dybski - Król, Cabała, Hus - Bożek, Łanucha, Fedan, Sojda, Rębisz - Gwiazda, Lubera (58. Nowak)

Wyniki meczów 14. kolejki:

Hej 2018-10-27 18:14:42

Żadna sensacja mecz derbowy zawsze jest ciężko wskazać zwycięzcę

adwersarz 2018-10-27 18:18:59

Sensacja nie ale niespodzianka tak. Tylko remis z przeżywającym pewien spadek formy oraz niepewnym finansowo Rzemieślnikiem.

~anonim 2018-10-27 19:31:06

Dziadowskiej baletnicy zawadza rąbek u spodnicy.. He he brak skuteczności . To w 2 i 3 lidze nie nauczyli ich skuteczności.

~anonim 2018-10-27 19:33:31

Rzemieślnik słabiutki i wielka potęga Wisłoka taka jak i Górnik

~anonim 2018-10-27 20:49:09

W pierwszej połowie powinno być minimum 3-0 a tuż po przerwie było 0-1.Wisłoka wyrównała i miała dwie bardzo dobre sytuacje zeby prowadzić a w ostatnich minutach Rzemieślnik nie strzelił niemal na pusta bramkę.Wisłoka zdecydown9e lepsza i tylko szczcęscie pomogło Rzemieślnikowi zremisować.Gra na czas przy stanie 1-1 jest tego najleppszym dowodem.Drugi po Wisniowej mecz gdzie zamiast pewnych trzech punktów jest strata.Za tydzień zobaczymy formę Wisłoki na tle lidera.Was drodzy rolnicy proszę o spokój,Frekwencja na waszym stadionie pokazuję kim jesteście co tworzycie i jak gracie.

Rzemieślnicy 2018-10-27 21:10:30

Kantor jak czytam Twoja wypowiedź to rozumie że jesteś rozczarowany. Też bym był mając taką kadrę nie wygrać z drużyną w której lewy obrońca gra stopera na ławce same dzieci w składzie 3 młodzieżowców z rocznika 2OOO i 1999. Drużyna trapiona kontuzjami i absencjami zawodników np w ostaci kartek. Prowadziłeś grę nie da się ukryć ale o jakich ty sytuacjach mówisz chłopku ? Masz szczęście że Pan Wolański trafił w bramkarza w pierwszej połowie i że W koncowce młody nie trafił do ustej bramki bo byś popłynął 1-2. Aha i zejdź na ziemię bo to jest 4 a w zasadzie 5 liga oolskiej słabej piłki kopanej. Naczytałem się gazet na trybunach we Włoszech i chciales grać na trzech obrońców. Szybko Ci wyjaśnili. I zmądrzałem. Także apeluje do Ciebie zejdź na ziemię bo jest przeciętny a nawet słabo przeciętny na Twoim miejscu jakby był trenerem Np Szymański z Rooczyc albo Korab z Wiśniowej to już Wisłoka miała by 9 pkt przewagi nad resztą. Panie prezesie mam nadzieję że pan to czyta i nie zmarnuje takiej kadry i pieniędzy jakie się płaci zawodnikom. Tyle w temacie

On 2018-10-27 22:16:44

Skąd wiesz jaką kase się płaci w Dębicy? Na pewno nie taką jak w Pilźnie więc ochłoń. Niech Kantor robi swoje bo Wisłoka jest ciągle w czubie choć na pewno Izolacja czy Polonia ma lepszą kadre od Wisłoki. Jeżeli twierdzisz poprzedniku, że Korab czy Szymański ma większy warsztat to widać jakie masz pojęcie o piłce!
Czy brak skuteczności to wina trenera? Napisz na FB lub stronie Wisłoki tam pewnie prezes przeczyta.

Rolnicy 2018-10-27 22:20:18

Anonim powiem Ci tak to ze ktos pochodzi ze wsi nie swiadczy ze jest rolnikiem bo nie wazne skad pochodzisz ale wazne jak sie zachowujesz jaki masz szacunek do innego ktory tak jak ty komentuje. Pochodze ze wsi jestem rolnikiem i ciesze sie ze nie urodzilem sie w stomilowskim komunistycznym miescie. Malo tego Dębica to miasto zgadza sie ale ty rowniez musisz sie zgodzic ze jest to miasto zalosne w porownaniu do innych miast a ksowscy pseudokibice i ci po drugiej stronje miata to badna huliganow i nic wiecej ile ja to razy ogladalem obrazki z trybu gdzie siedzi ojciec z flaszka kolo niego syn a moze mial 12 lat i same chu. KuItd. Zastanow sie czlowieku do kosciola poszedl i o rozum pomodlil.

@Rolnicy 2018-10-28 01:55:34

Kukurydzianą kolbą ktoś cię okładał za małolata? Sam się nakręcasz, bez powodu. Skoro uważasz że słowo "rolnicy" to bluzg, nikt ci się nie wpierdziela w tok myślenia. Jeżeli klub jest "ludowy", herb nawiązuje do dożynek, to twoja sprawa że przykrość w tym widzisz. Nawet wspomnienie o braku szacunku w fantazji cię ponosi. Co w takim wypadku powiesz o tysiącach mieszkańców miast, zwłaszcza tych na obrzeżach, którzy także są rolnikami? Jak żałość cię ogarnia wobec Dębicy, w czym problem? GOŁ ECHED TU ENADER CITY. BOJ. Tam nie będziesz oglądać obrazków - lepsze, dla dorosłych chłopaków za to :-) Cóż za ojcowski, męski zmysł że rozpoznajesz wiek młodych chłopców. A może coś ukrywasz.... Kulturka i elegancja nie pozwalają podnieść głosu ;-) Skubany się będzie pozycją na kolanach kamuflował. .

fakt 2018-10-28 04:01:37

Jaki poziom intelektualny taki poziom wypowiedzi.

do ~anonim 2018-10-28 09:30:36

Piszesz o sobie ? Bo taki poziom właśnie reprezentujesz :)))

~anonim 2018-10-28 12:08:23

Uderz w stół a nożyce (czyt. półgłówki się odezwą) Ha Ha Ha. Pochwal się co napisałeś rzeczowego i logicznego.

Ad tytuł. 2018-10-28 12:15:41

Niespodzianka ? W tej lidze każdy może wygrać z każdym. Ponadto to mecz bądź co bądź derbowy ( powiatu ale zawsze to derby), a ty każdy wynik możliwy. Zarówno jedni jak i drudzy to nie zawodowcy by w każdym meczu grać widowiskowo i skutecznie.Mam nadzieję ,że w najbliższej kolejce i jedni i drudzy wzbogaca swój dorobek, czego im szczerze życzę, bo kibicuje tak jednym jak i drugim. Tyle w temacie.

~anonim 2018-10-28 13:07:31

WISŁOKA TO PEWNIAK W AWANSIE TRZECIEJ LIGI !

~anonim 2018-10-28 14:12:04

IZOLATOR TO PEWNIAK W AWANSIE TRZECIEJ LIGI !

~anonim 2018-10-28 14:12:37

POLONIA TO PEWNIAK W AWANSIE TRZECIEJ LIGI !

~anonim 2018-10-28 14:13:08

EKOBAL WIKI TO PEWNIAK W AWANSIE TRZECIEJ LIGI !

TrNdy 888 2018-10-28 20:29:16

Nowak wszedł ożywił ofensywę, i ten słupek szkoda. Ten zawodnik według mnie powinien grać pierwsze skrzypce w ataku z Gwiazdą ...

~anonim 2018-10-28 23:53:55

Do wymiany Kantor i bramkarz. Kantor albo będzie grał, albo dziękujemy. Bramkarz do rezerw lub do klubu z klasy okręgowej, do drużyny takiej jak KSW z aspiracjami do 3 ligi się nie nadaje.

ol 2018-10-28 23:56:41

Kantorowi ktoś płaci kto? forsuje ustawienie w którym nie potrafimy się bronić, fatalnie to wygląda, nie mamy zaufania do trenera

~anonim 2018-10-28 23:58:55

Kijowski na trenera KSW

~anonim 2018-10-29 05:27:38

Bramka Rzemieslnika - klasa Wasza z 6 metrów nic trudnego jak na takiego rasowego napastnika

LKS 2018-10-29 06:53:59

Pewniakiem do awansu jest LKS Buncołka

goretzka 2018-10-29 09:36:16

do anonim - a co ci bramkarz zawalil? gosc wyratowal sytuacje bo moglo sie skonczyc porazka, skoncz pieprzyc

Obiektywny 2018-10-29 09:59:29

Dobrze że nie przegrali, grają ofensywnie i wahadłowi piłkarze nie wracają na czas do obrony, nie potrafimy grać w tym ustawieniu. Rozmawiałem z trenerem byłym Wisłoki i powiedział tak, w ustawieniu 4.4.2, Wisłoka zdobyła by więcej punktów