2018-09-29 21:59:56

Widzew Łódź rozbił Siarkę Tarnobrzeg przy 17 tys. kibiców

Na meczu Widzewa Łódź z Siarką Tarnobrzeg panowała gorąca atmosfera. Na trybunach zasiadło blisko 17 tysięcy ludzi (fot. youtube.com)
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali wysoko w Łodzi z Widzewem. Aktualny lider rozgrywek 2 ligi pokonał podkarpacki zespół aż 4-0.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora mieli okazje zagrać przy blisko 17 tysiącach kibiców, którzy dzisiejszego wieczoru pojawili się na stadionie Widzewa Łódź. Niestety przegrali wysoko, bo aż czterema bramkami.

Pierwszego gola dla Widzewa zdobył w 29. minucie Radosław Sylwestrzak, były piłkarz Siarki Tarnobrzeg. Jeszcze przed przerwą prowadzenie gospodarzy podwyższył Mateusz Michalski skutecznie wykorzystując rzut karny.

Kolejne bramki dla miejscowych padały po przerwie. Chwilę po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Konrad Gutowski, a w 78. minucie gola na 4-0 strzelił wprowadzony kikadziesiąt sekund wcześniej Daniel Mąka.

1-0 Radosław Sylwestrzak (29)
2-0 Mateusz Michalski (40-karny)
3-0 Konrad Gutowski (50)
4-0 Daniel Mąka (78)

Widzew Łódź: Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek, Mateusz Michalski (58. Michael Ameyaw), Dario Kristo, Simonas Paulius, Przemysław Banaszak (61. Sebastian Kamiński), Konrad Gutowski (81. Marcin Pigiel), Filip Mihaljević (77. Daniel Mąka).

Siarka Tarnobrzeg: Krystian Krupa - Mateusz Janeczko, Dawid Kubowicz, Łukasz Nadolski, Michał Bierzało (62. Kamil Woźniak), Aleksander Drobot (85. Łukasz Świderski), Maksymilian Sitek, Kacper Maik, Grzegorz Płatek (52. Kacper Józefiak), Kamil Radulj, Krzysztof Ropski (46. Eryk Galara).

Sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).
Widzów: 16 789.