2018-09-29 22:22:44

Wólczanka Wólka Pełkińska straciła punkty w Białej Podlaskiej. Gol w 91. minucie

Wólczanka Wólka Pełkińska straciła cenne punkty w Białej Podlaskiej (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Wólczanka Wólka Pełkińska była bardzo bliska wygranej w Białej Podlaskiej. Niestety gracze Podlaski w 91. minucie doprowadzili do wyrównania.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł dopiero w 63. minucie. Indywidualną akcją popisał się Krzysztof Pietluch, który mimo asysty obrońcy zdołał pokonać bramkarza Podlasia Biała Podlaska.

Miejscowi do wyrównanie doprowadzili w samej końcówce, kiedy już wydawało się, że trzy punkty zgarnie Wólczanka Wólka Pełkińska. Bramka na 1-1 padła po stałym fragmencie gry, a jej autorem był Mateusz Chyła.

0-1 Krzysztof Pietluch (63)
1-1 Mateusz Chyła (90+1)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Siryk - Khorolskyi, Wrona, Szewc (56. Majka), Hajduk, Mianowany, Podstolak, Lech, Viscovich, Zygmunt (55. Buczek), Pietluch.

Podlasie Biała Podlaska: Wrzosek - Andrzejuk, Chyła, Łakomy, Konaszewski (70. Leśniak), Renkowski (82. Dmitruk), Czułowski, Komar, Nieścieruk (87. Tkaczuk), Dmowski (60. Syryjczyk), Kruczyk (85. Łukanowski).

Sędziował: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).
Żółte kartki: Andrzejuk - Zygmunt, Viscovich.
3 liga + wyniki (zmienić liczbę w kolejce i daty meczów do wyświetlania)