2018-08-04 13:28:00

sparing: Stal Rzeszów - Ekoball Stal Sanok 10-0

Stal Rzeszów rozstrzelała Ekoball Stal Sanok aż 10-0 w ostatnim sparingu przed startem rozgrywek trzeciej i czwartej ligi.

Mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Ekoball Stalą Sanok był rozgrywany w systemie 2x40minut i 30minut. Pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga odsłona to już popis strzelecki ekipy prowadzonej przez Janusza Niedziedzia. Tę połowę Stal wygrała 5-0. W ostatnich trzydziestu minutach biało-niebiescy dołożyli kolejne pięć bramek. Warto dodać, że Piotr Ceglarz nie wykorzystał w tym spotkaniu rzutu karnego.

Trzy bramki w tym meczu zdobył Tomasz Płonka, dwoma trafieniami popisał się Dominik Chromiński, Piotr Ceglarz oraz Łukasz Zagdański. Jedno trafienie w tym meczu zanotował również Krystian Popiela.

Stal Rzeszów - Ekoball Stal Sanok 10-0 (0-0, 5-0, 5-0)

1-0 Dominik Chromiński (48)
2-0 Piotr Ceglarz (53)
3-0 Tomasz Płonka (54)
4-0 Tomasz Płonka (56)
5-0 Dominik Chromiński
6-0 Krystian Popiela
7-0 Tomasz Płonka