2018-08-04 13:08:32

sparing: KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-7

W ponad trzydziestostopniowym upale Wólczanka Wólka Pełkińska uporała się z KS Wiązownica aż 7-0.fot. własne
Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała KS Wiązownica w ostatnim sparingu przed startem sezonu 2018/19.

Wólczanka Wólka Pełkińska ograła rywali z czwartej ligi. Podopieczni Grzegorza Sitka rozbili na wyjeździe KS Wiązownica. Był to ostatni sparing obydwu drużyn przed sezonem 2018/19.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w drugiej minucie. Po dośrodkowaniu Mateusza Kocura piłkę w siatce umieścił Krzysztof Pietluch. Dziewięć minut przed końcem pierwszej połowy prowadzenie Wólczanki podwyższył Kocur, a chwilę później trzecią bramkę dla trzecioligowca zdobył Dorian Buczek. Wynik pierwszej połowy na 4-0 ustalił Pietluch tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45-minut.

Po zmianie stron piłkarze Sitka nie zwalniali tempa gry. Po dwudziestu minutach drugiej połowy było 6-0 dla Wólczanki. Bramki zdobyli odpowiednio Dawid Czyrny oraz Marek Gwóźdź. Ostatniego gola w tym meczu zdobył Geronimo Viscovich sześć minut przed końcem.

KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-7 (0-4)

0-1 Krzysztof Pietluch (2)
0-2 Mateusz Kocur (36)
0-3 Dorian Buczek (37)
0-4 Krzysztof Pietluch (45)
0-5 Dawid Czyrny (64)
0-6 Marek Gwóźdź (66)
0-7 Geronimo Viscovich (84)