2018-08-04 15:51:57

sparing: Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów 5-2

Wisłok Wiśniowa pokonał 5-2 Koronę Rzeszów w ostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu 2018/19.

Wisłok Wiśniowa zmierzył się w ostatnim sparingu przed ligą z Koroną Rzeszów. Beniaminek czwartej ligi postawił ciężkie warunki ekipie Krzysztofa Koraba, ale to gospodarze wygrali to spotkanie.

Trzy bramki dla Wisłoka Wiśniowa zdobył Maciej Maślany, który dołączył w przerwie letniej do drużyny czwartoligowca ze Stali Rzeszów. Po jednej bramce dołożyli Dawid Zimny oraz Waldemar Złotek.

Natomiast dla Korony Rzeszów gole zdobyli Adrian Mołdoch, który wzmocnił ekipę Zdzisława Napieracza w przerwie letniej. 20-latek został wypożyczony z Resovii, a w zeszłym sezonie grał w Sokole Sieniawa. Drugą bramkę zdobył Maksym Ryzhak.

Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów 5-2 (3-2)