2018-06-08 13:44:07

Reprezentacja Polski przed meczem z Chile na lotnisku Rzeszów-Jasionka [ZDJĘCIA]

Piłkarze reprezentacji Polski wylecieli w czwartek z lotniska w Rzeszowie-Jasionce na mecz towarzyski z Chile, który odbędzie się dziś w Poznaniu.
1/24 - Kadra reprezentacji Polski trenowana przed Adama Nawałkę zakończyła zgrupowanie w Arłamowie i udała się na towarzyski mecz Polska - Chile, który odbędzie się w piątek Poznaniu. Na mecz z Chile nasi piłkarze wylecieli z lotniska Rzeszów-Jasionka (fot. Patryk Górecki)
2/24 - Kadra reprezentacji Polski trenowana przed Adama Nawałkę zakończyła zgrupowanie w Arłamowie i udała się na towarzyski mecz Polska - Chile, który odbędzie się w piątek Poznaniu. Na mecz z Chile nasi piłkarze wylecieli z lotniska Rzeszów-Jasionka (fot. Patryk Górecki)

3/24 - Kadra reprezentacji Polski trenowana przed Adama Nawałkę zakończyła zgrupowanie w Arłamowie i udała się na towarzyski mecz Polska - Chile, który odbędzie się w piątek Poznaniu. Na mecz z Chile nasi piłkarze wylecieli z lotniska Rzeszów-Jasionka (fot. Patryk Górecki)
4/24 - Kadra reprezentacji Polski trenowana przed Adama Nawałkę zakończyła zgrupowanie w Arłamowie i udała się na towarzyski mecz Polska - Chile, który odbędzie się w piątek Poznaniu. Na mecz z Chile nasi piłkarze wylecieli z lotniska Rzeszów-Jasionka (fot. Patryk Górecki)

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Mariusz 2018-07-29 13:28:17 0 0

ostatni lot Nawałki z POdkarpacia :) ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem