2017-04-19 18:34:44

Kryzys Czarnych Jasło. Przegrali ze Stalą Gorzyce

Stal (na biało) po ostatnich niepowodzeniach zdobyła cenne punkty (fot. Patryk Górecki / archiwum)
Drużyna Czarnych Jasło nieprzypadkowo nie wygrała na wiosnę jeszcze żadnego meczu. Po słabym spotkaniu jaślanie ulegli Stali Gorzyce 0-3.

W starciu dwóch beniaminków trudno było wskazać faworyta. Zarówno Czarni Jasło, jak i Stal Nowa Dęba ostatnio raczej zawodzili. Stal w poprzednich dwóch meczach straciła aż 7 goli nie strzelając ani jednego.

Jaślanie po trzech remisach z rzędu liczyli na zwycięstwo, ale goście obnażyli ich słabości. Stal Nowa Dęba już w siódmej minucie wyszła na prowadzenie. Gola zdobył Marcel Pędlowski.

Kolejne gole padły po przerwie. Najpierw karnego na gola zamienił Mateusz Leśniowski. Przyjezdni ustalili wynik spotkania 8 minut przed końcem.

0-1 Marcel Pędlowski (7)
0-2 Mateusz Leśniowski (65-karny)
0-3 Mateusz Leśniowski (82)

Czarni Jasło: Cyran – Munia, Nabożny, Dziobek, Borowiec, Wójtowicz (46. Foryś), Czyżowicz (46. Jamuła), Szopa, Urban, Kurdziel (68. Tusiński), Folwarski (77. Gabryel).

Stal Gorzyce: Firman – Bernaś, B. Idec, Winiarski, Sierżęga, Machowski, Falasa, Rutyna (26 B. Leśniowski), Pędlowski, Świąder, M. Leśniowski (80 Mytyk).