2017-04-19 17:55:10

Kolejna wygrana Wólczanki Wólka Pełkińska. 3-0 z LKS-em Pisarowce

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała z LKS-em Pisarowce 3-0 w meczu 24. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Zespół prowadzony przez Grzegorza Sitka zdobył kolejny komplet punktów i umocnił się na pozycji lidera rozgrywek.

Do przerwy gracze Wólczanki Wólka Pełkińska prowadzili dwiem bramkami po golach Karola Skuby i Kamila Hula.

Pierwsza bramka padła po dograniu Patryka Szewca z rzutu rożnego i błędzie Piotra Hajduka. Druga bramka padła po kontrze Wólczanki - Kamil Hul trafił do pustej bramki.

Wynik spotkania na 3-0 ustalił w 77. minucie Karol Skuba zdobywając swojego drugiego gola tego dnia. Asystę przy tej bramce zaliczył Kamil Hul.