2017-04-19 20:49:06

Polonia Przemyśl wywalczyła punkt w Tuczempach

Piast (na pomarańczowo) wygrywał już 2-0, a ostatecznie musiał zadowolić się punktem (fot. Patryk Górecki)
Zawodnicy Polonii Przemyśl wyszarpali remis w wyjazdowym meczu z Piastem Tuczempy. Punkt uratował Krystian Kazek.

Pierwsi dogodne sytuacje stworzyli sobie goście, ale czujny w bramce był Patryk Strawa. Piast w ciągu trzech minut zdobył dwie bramki. Wynik otworzył Hubert Wiącek, a za moment podwyższył Damian Demski.

Gospodarze mieli okazje, by strzelić trzecią bramkę, ale brakował im dokładności. W drugiej połowie więcej z gry miała Polonia Przemyśl, która momentami spychała Tuczempy do defensywy. Kontaktową bramkę zdobył Piotr Kuźniar.

Punkt dla Polonii uratował kilka minut przed końcem Krystian Kazek, który zmusił do kapitulacji Patryka Strawę uderzając z dystansu.

1-0 Hubert Wiącek (13-głową)
2-0 Damian Demski (15)
2-1 Piotr Kuźniar (63)
2-2 Krystian Kazek (86)

Piast Tuczempy: Strawa – Bawoł, Jaroch, Kubas, Demski, Czub, Kloc (80. Stopyra), Wota, Wielgosz, Rączka (75. Zając), Wiącek.

Polonia Przemyśl: Cisek – Trawka (57. Kalawski), Skała, Sobol, Kuźniar, Głuszko, Adamski, Kazek, Solarz (27. Kmiotek), Kocój, Piątek.

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów).
Żółte kartki: Demski – Trawka, Kalawski, Kmiotek, Kazek.
Czerwona kartka: Demski (67, druga żółta).
Widzów: 250.

Wiatr sprawił Ciskowi psikusa i balon wpadł za kołnierz na 2:0. Poza tym Lonia lepsza.

piast 2017-04-19 21:20:24

piast 42 pkt lonia 29 pkt

Drutowana Szczeka 2017-04-19 21:43:36

Obiektywny tytul i sam artykul. A czemu nie Piast ledwo dowiozl remis? A wyszarpal to autora tekstu woźny za mundurek. Polonia miala do przerwy 4 patelnie. Szczescie ratowalo Piasta. Faul ewidentny na mlodym obroncy nie odgwizdany. Kulal jak Gestapo w allo allo ale pewnie dla jaj zszedl z boiska. A przerzucenie pilki reka nad poprzeczke w polu karnym barona skarpet zakrawa o groteske. Zamiast czerwona kartka i karny to rog. Jak byl jakis obserwator na meczu i to odnotowal to po wydziale sedziowie jeden kierunek mundury i na defilade do Korei tam lubia rekami pokazywac akurat tak jak wy na boki. Jakby gral Wanat i Zaloga wynik moglby byc lepszy. A Cisek niech wlosy zapusci bo by tego spadochrona warkoczem na rog sparowal.

do szczeny 2017-04-19 22:12:50

Jak to Piast ledwo dowiózł remis, jak na kilka minut przed końcem prowadził 2:1? Ochłoń chłopie - liczy się to, co w bramce, a nie kto miał "patelnie"

Drutowana Szczeka 2017-04-19 22:47:12

Nie zrozumiales. Wiem co sie dzialo nan boisku ale sprawiedliwy wynik to by byla porazka Piasta reka na zywca.

polonista 2017-04-19 23:46:44

bardz o dobry mecz z obu stron piast zaskoczyl polonie i mogl prowadzic 3 0 w drugiej polowie polonia grala 30 min w przewadze i wyrownala

Bywalec Trybun 2017-04-20 11:43:53

Wynik meczu wypaczony przez sędziego ale w LM Lewy też tego zasmakował więc czego wymagać od Sędziego który próbował na boisku być panem sytuacji a IV liga ogólnie V to nie są żarty. Trudno takie życie. W każdym razie pamiętajcie że co ma wisieć nie utonie a Piątek z Narola już wkrótce strzeli wam gola ( chyba, że wcześniej spadnie z roweru jak Robert Mateja na bule)