2016-09-25 10:33:06

LKS Pisarowce wygrał w Nowej Dębie

LKS Pisarowce w jasnych strojach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze LKS-u Pisarowce wygrali 2-1 ze Stalą Nowa Dęba w wyjazdowym meczu 10. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Goście wyszli na prowadzenie w 21. minucie spotkania po trafieniu Karola Adamiaka z rzutu karnego. Do przerwy LKS Pisarowce wygrywał w Nowej Dębie 1-0.

Druga bramka dla przyjezdnych padła po kwadransie gry w drugiej odsłonie. Na listę strzelców wpisał się Konrad Kozioł.

Niedługo późnej kontaktowego gola dla Stali Nowa Dęba zdobył Kamil Serafin, ale na niewiele się to zdało, bo drużyna z Pisarowiec dowiozła korzystny rezultat do końca. Warto dodać, że funkcję pierwszego trenera gości pełnił w sobotnim spotkaniu Jerzy Domaradzki, na co dzień prezes klubu.

Piłkarze Stali Nowa Dęba wciąż pozostają bez wygranej na boisku. Jedyne trzy punkty zdobyli walkowerem w starciu z Głogovią. LKS Pisarowce natomiast plasuje się na wysokim 4. miejscu w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Karol Adamiak (21-karny)
0-2 Konrad Kozioł (60)
1-2 Kamil Serafin (66)

Stal Nowa Dęba: Bujak - Diektiarenko (83. Wiśniewski), Karnat, Dudek, Kotrych (65. Domagała), Milanowski (80. Szypuła), Sz. Serafin, Rębicz, K. Serafin, K. Wilk (70. M. Wilk), Puzio (60. Durlak).

LKS Pisarowce: Hajduk - Kokoć. Lorenc, Łuczka, Jaklik, R. Domaradzki, Kozioł (75. Walaszczyk), Rutyna (65. Ślirz), Zajdel, Sobolak (85. Hryszko), Karol Adamiak.

Żółte kartki: Sz. Serafin, Rębicz, Hajduk - Karol Adamiak, R. Domaradzki, Kokoć