2016-09-24 14:03:43

Piast Tuczempy lepszy od Startu Pruchnik

Piast Tuczempy wygrał z ostatnim w tabeli Startem Pruchnik 2-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Gracze Startu Pruchnik w ubiegłym tygodniu sięgnęli po pierwszy punkt, ale nie zdołali pójść za ciosem. W wyjazdowym pojedynku z Piastem Tuczempy przegrali 0-2, a mogli wyżej gdyby gospodarze byli bardziej skuteczni.

Pierwszy gol dla Piasta padł w 28. minucie, a jego autorem był Bogusław Noga. Do przerwy podopieczni Marka Strawy prowadzili 1-0. Wynik spotkania na 2-0 dla Piasta Tuczempy ustalił w 66. minucie doświadczony Waldemar Jaroch.

Więcej informacji meczowych wkrótce na naszym portalu.

1-0 Bogusław Noga (28)
2-0 Waldemar Jaroch (66)