2016-09-25 09:23:14

Rzemieślnik Pilzno rozbił Czarnych Jasło

Rzemieślnik Pilzno wygrał z Czarnymi Jasło na ich terenie 3-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Dzięki temu zwycięstwo piłkarze Rzemieślnika Pilzno awansowali na trzecią pozycję w tabeli. Do prowadzącej Wólczanki tracą jednak aż 8 punktów.

Wszystkie trzy gole w tym spotkaniu padły po przerwie. Chwilę po zmianie stron prowadzenie gościom dał Tomasz Barycza, a niedługo później na 2-0 podwyższył Michał Maziarka.

Wynik spotkania na 3-0 dla Rzemieślnika Pilzno ustalił na minutę przed końcem rezerwowy Szymon Adamski.

0-1 Tomasz Barycza (48)
0-2 Michał Maziarka (55)
0-3 Szymon Adamski (89)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Florian, Remut, Tragarz, Fryś - Bańdur, Barycza (90. M. Nalepka), Kłos (58. Macnar), Ślęzak (82. Camara), Maziarka (77. H. Nalepka), Wolański (72. Adamski).