2016-09-14 18:57:27

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Rzemieślnik Pilzno. To ósme zwycięstwo z rzędu!

Zawodnicy Wólczanki Wólka Pełkińska wciąż nie tracą punktów. Tym razem ograli na własnym boisku rywala z Pilzna.

Rzemieślnik Pilzno wydawał się godnym przeciwnikiem dla mocnego spadkowicza z Wólki Pełkińskiej. Potwierdziło się to na boisku. W 18. minucie Adrian Ślęzak dał gościom prowadzenie i stał się pierwszym piłkarzem w sezonie 2016/2017, który trafił do bramki Wólczanki Wólka Pełkińska.

Goście z prowadzenia nie cieszyli się zbyt długo. Już w 26. minucie wyrównał Krystian Wrona. Pięć minut później było 2-1, bo do siatki przyjezdnych trafił Mateusz Kocur.

Druga połowa była bardzo ciekawa. Obfitowała w wiele podbramkowych sytuacji. Swoje szanse miała zarówno Wólczanka, jak i Rzemieślnik. Decydujące słowo należało jednak do gospodarzy. Krzysztof Pietluch już w doliczonym czasie gry pokonał golkipera gości pieczętujac kolejną wygraną Wólczanki.

0-1 Adrian Ślęzak (18)
1-1 Krystian Wrona (26)
2-1 Mateusz Kocur (31)
3-1 Krzysztof Pietluch (90+2)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Gnatek – B. Poprawa, Khorolskij, Walat, Wrona, Kocur (90 Miazga), Lech, Bańka (65 Gwóźdź), Jurczak (74 Hul), Pietluch, Skuba (80 Flak).

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński – M. Nalepka (71 H. Nalepka), Florian, Remut, Fryś, Ślęzak, Adamski, Maziarka (86 Bała), Kłos, Barycza, Wolański (84 Anioł).

Sędziował Mariusz Złotek (Stalowa Wola). Żółta kartka: Florian. Widzów 300.