2016-09-15 07:25:25

Piast Tuczempy wysoko pokonał Sokół Nisko

Jedną z bramek dla Piasta zdobył 44-letni Waldemar Jaroch (fot. Mieczysław Turczyn)
Spadkowicz z 3 ligi, Piast Tuczempy, nie miał kłopotów z ograniem aspirującego do czołowych lokat Sokoła Nisko.

Sokół Nisko zagrał bardzo ostrożnie, a Piast Tuczempy z minuty na minuty był coraz groźniejszy. Pierwszy gol padł w 27. minucie. Po nieszczęśliwej interwencji piłkę do własnej bramki skierował Mateusz Sudoł.

Piast Tuczempy nie zwalniał tempa i jeszcze przed przerwą zdobył druga bramkę. Autorem trafienia z 43. minuty był Kamil Kwaśny.

Po zmianie stron gospodarze wciąż byli stroną dominującą. Po zespołowej akcji do siatki gości trafił Dmytro Skyray, w końcówce z rzutu wolnego Waldemar Jaroch zaskoczył Tomasza Wietechę ustalając wynik meczu a 4-0 dla gospodarzy.

1-0 Mateusz Sudoł (27-samobójcza)
2-0 Kamil Kwaśny (43)
3-0 Dmytro Skyray (64)
4-0 Waldemar Jaroch (86-wolny)

Piast Tuczempy: Strawa – Stopyra, Jaroch, R. Noga, B. Noga, Czub (69. Gil), Kwaśny (86. Wójcik), Wota, Kloc (69. Nasiewicz), Wiącek (64. Sas), Szyraj (80. Tarnawski).

Sokół Nisko: Wietecha – Wilk, Maciorowski, Dyba (52. Kocój), Sudoł (52. Pliszka), Kołodziej, Lebioda, Serafin, Wojtak, Tur (70. Kwiatkowski), Woźniak.

Sędziował: Witold Kwaśny (Ropczyce).
Żółte kartki: Wilk, Lebioda, Sudoł, Woźniak.