2016-05-02 13:56:30

Klasa O Jarosław. Start Pruchnik wygrał i wciąż jest na szczycie

Piłkarze Startu Prochnik wygrali kolejne ligowy spotkani i wciąż są liderem klasy O Jarosław.

Spotkanie w Pruchniku rozpoczęło się po myśli gospodarzy. Gracze Fenixu Leszno wyszli na prowadzenie wyszli na prowadzenie w 35. minucie meczu po golu Łukasza Głuszko z rzutu karnego. Goście wygrywali do przerwy 1-0.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisywali się już tylko miejscowi. Bramki dla Startu Pruchnik strzelali Waldemar Znamieńczyków, Maciej Mikłasz i Mateusz Cząstka.

Start Pruchnik wygrał drugi raz z rzędu i wciąż jest liderem klasy O Jarosław. Kolejne potknięcie zaliczyła Granica Stubno, a nowym wiceliderem został Motor Grochowce.

START PRUCHNIK - FENIX LESZNO 3-1 (0-1)

0-1 Łukasz Głuszko (35)
1-1 Waldemar Znamieńczyków (50)
2-1 Maciej Mikłasz (71)
3-1 Mateusz Cząstka (85)

Start Pruchnik: Czerwiński - Smalec, Strączek, J. Barszczak (70. Pańko), K. Mikłasz - M. Mikłasz, Sz. Barszczak, Czura, Kamiński, Cząstka, Znamieńczyków

Fenix Leszno: Kuszaj - Żurawski, Baran, Wojtowicz, Fedak, Bąk, Samoił, Kazek, Rudnicki, Zimoń (80. Stachniak), Głuszko

Sędziował: Konrad Kasperski (Lubaczów). Żółte kartki: K. Mikłasz - Żurawski, Zimoń, Wojtowicz, Głuszko, Samoił, Bąk