2016-05-02 18:22:51

2 liga kobiet. DAP Dębica wygrał w Myślenicach

Podobne tematy DAP Dębica 2 liga kobiet
Piłkarki DAP-u Dębica wygrały wyjazdowy mecz z Respektem Myślenice i są coraz bliżej zapewnienia sobie utrzymania w lubelskiej grupie 2 ligi kobiet w piłce nożnej.

To druga wygrana z rzędu podopiecznych Macieja Cabaja. Dwa tygodnie temu jego zespół ograł u siebie Starówkę Nowy Sącz. Tym razem zdobył bardzo istotne punkty i co warto podkreślić, z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Wynik otworzyła Wanessa Jużecka. Kilka minut później DAP Dębica miał rzut karny. Pewnie z 11. metrów uderzyła Klaudia Gil i nasz zespół mógł kontrolować grę. Po przerwie Respekt Myślenice zdobył kontaktowego gola, ale zawodniczki DAP-u Dębica mądrze się broniły i dowiozły korzystny rezultat do końca.

W najbliższą sobotę, 7 maja, DAP Dębica podejmować będzie na własnym boisku ostatni w tabeli Potok Sitno. Początek tego meczu o 17.

RESPEKT MYŚLENICE - DAP DĘBICA 1-2 (0-2)

0-1 Wanessa Jużecka 23.
0-2 Klaudia Gil 27-karny.
1-2 Karolina Topa 47.

DAP Dębica: Wojnas – Jarząb, Wojtaszek, Sopel, Gil, Machnica, Aleksandra Ząbek, Cholewa, Jurek, Jużecka, Kaput (75 Musielak).

Żółta kartka: Machnica.

POZOSTAŁE WYNIKI 15. KOLEJKI: Moravia Morawica – Bronowianka Kraków 1:3, Naprzód Sobolów – Rysy Bukowina Tatrzańska 0:3, Potok Sitno – Górnik II Łęczna 1:3, Tarnovia Tarnów – Sparta Daleszyce 2:1, Starówka Nowy Sącz – Iskra Brzezinka 3:0.