2016-04-30 20:34:26

Wisłoka Dębica zremisowała z KS-em Wiązownica

W meczu Wisłoki Dębica (biało-zielone stroje) z KS Wiązownica padł wynik 1-1 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Zawodnikom Wisłoki Dębica nie udała się rehabilitacja za ubiegłotygodniową przegraną z Sokołem Nisko. Na własnym boisku zremisowała z Wiązownicą, która miała nawet szansę wywieźć z Dębicy trzy punkty.

Piłkarze Wisłoki Dębica mieli fart przy golu na 1-0. W podbramkowym zamieszaniu bramkę zdobył Maciej Kardyś.

KS Wiązownica szybko wziął się za odrabianie strat. Blisko szczęścia był grający trener gości Bogusław Sierżega, który uderzył z wolnego w spojenie słupka z poprzeczką.  Przyjezdni wyrównali po kombinacyjnej akcji, którą strzałem głową zakończył Marek Soczek.

W drugiej połowie nie brakowało podbramkowych sytuacji z obu stron. Blisko pokonania Bartłomieja Michałowicza był Kacper Bieszczad. Kilka minut przed końcem meczu gola powinien zdobyć Adrian Nowak, ale uderzył z bliska w poprzeczkę. Po drugiej strony niewiele brakowałom by bramkę zdobył Mateusz Hołub.

Kolejny raz na uwagę zasługuje wysoka frekwencja na meczu w Dębicy. Spotkanie oglądało blisko pół tysiąca kibiców, co jak na realia 4 ligi podkarpackiej jest całkiem sporą liczbą.

WISŁOKA DĘBICA - KS WIĄZOWNICA 1-1 (1-1)

1-0 Maciej Kardyś (27)
1-1 Marek Soczek (32)

Wisłoka Dębica: Balasa - Cyza, Kowalski, Jabłoński, D. Bieszczad, Nowak, Pęcak, K. Bieszczad, Kardyś (78 Krawczyk), Kmiotek, Dyhas (58 Szlachetka).

KS Wiązownica: Michałowicz - Kubas, Luft, Fudali, Bartnik, Stefan, Halejcio, Sierżęga (70 Gawłowski), Soczek, Hołub, Czub (78 Misiąg).

Sędziował: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg). Żółte kartki: D. Bieszczad, Pęcak - Michałowicz, Bartnik, Halejcio. Widzów: 450.