2016-04-20 23:03:12

Orzeł Przeworsk wysoko przegrał z Orlętami Radzyń Podlaski

Piłkarze Orła Przeworsk zostawili na boisko sporo zdrowia i z pewnością nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Trzeba jednak przyznać, że Orlęta Radzyń Podlaski miały więcej argumentów.

Obie drużyny grały otwarty futbol. W jednej z pierwszych akcji w słupek trafił Dawid Czyrny. Dobre okazje mieli też przyjezdni, ale długo byli nieskuteczni.

Wynik otworzył Konrad Król. Po przerwie z karnego na 2-0 dla gości podwyższył Damian Szpak, ale gospodarze nie spuścili głów.

Nadzieję Orłowi Przeworsk dał Konrad Stępień, który na boisku pojawił się chwilę przed zdobyciem gola. Ostatnie 10 minut meczu należało do Orląt Radzyń Podlaski. Goście swoją przewagę udokumentowali zdobyciem dwóch bramek.

ORZEŁ PRZEWORSK - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 1-4 (0-1)

0-1 Konrad Król (24)
0-2 Damian Szpak (61-karny)
1-2 Konrad Stępień (67)
1-3 Adrian Zarzecki (81)
1-4 Marek Nowacki (84)

Orzeł Przeworsk: Flak - Górak, Jarosz, Guzior, Niemczyk, Struś (79. Szela), Kyć (53. A. Gurak), Kudła (64. Stępień), Broda, Czyrny, Boratyn

Orlęta Radzyń Podlaski: Wójcicki - Leszkiewicz, Zarzecki (86. Łakomy), Konaszewski, Szymala, Melnychuk, Groborz (67. Borysiuk), Powałka (84. Nowacki), Zmorzyński, Król (82. Rycaj), Szpak.

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: Guzior, Czyrny, Boratyn - Powałka. Widzów: 150.