2016-04-20 22:18:57

JKS Jarosław pewnie ograł Izolatora Boguchwała

Na zdjęciu z prawej Rafał Surmiak (fot. archiwum)
Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali 3-0 z Izolatorem Boguchwała w środowym meczu 25. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 17. minucie spotkania, a jego autorem był Sebastian Dziedzic. Na 2-0 dla JKS-u Jarosław podwyższył Kacper Rop, który wpisał się na listę strzelców wykorzystując rzut karny.

Wynik meczu na 3-0 dla niebiesko-czarnych ustalił chwilę po przerwie Jarosław Jamrozik.

Na ławce trenerskiej Izolatora Boguchwała zasiadł Jaromir Kocot, dotychczasowy asystent Przemysława Matuły, który przed kilkoma dniami złożył rezygnację. Na meczu obecny był Andrzej Szymański, który dzisiaj został oficjalnie przedstawiony jako nowy szkoleniowiec "Izolacji".

JKS JAROSŁAW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3-0 (2-0)

1-0 Sebastian Dziedzic (17)
2-0 Kacper Rop (24-karny)
3-0 Jarosław Jamrozik (47)

JKS Jarosław: Strączek (62. Cisek) - Wróbel, Sobol, Sokolenko, Kuliga, Rop (68. Fedor), Krzysztoń, Kycko (62. Zaborowski), Pawlak, Jamrozik (54. Surmiak), Dziedzic

Izolator Boguchwała: Świder - Szela, Chmielowski, Zych, Wilk, Lekki (46. Bigus), Dobrzański, Cupryś, Róg (46. Karwacki), Domin (87. Matuła), Szymański (90. Guzy)

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Wróbel - Domin. Widzów: 250