2016-04-20 21:54:24

Wólczanka Wólka Pełkińska walczyła jak mogła, ale uległa Resovii

Resovia w biało-czerwonych strojach (fot. archiwum)
Mecz 25. kolejki pomiędzy Wólczanką Wólka Pełkińska a Resovią zakończył się zwycięstwem gości 2-0.

Podopieczni Szymona Szydełko z Wólki Pełkińskiej wyjechali z kompletem punktów. Do przerwy Resovia prowadziła 1-0 po trafieniu Dawida Pałysa-Rydzika, który wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry.

Wynik spotkania na 2-0 dla Resovii ustalił w 58. minucie meczu Dawid Kasza.

Gospodarze mieli swoje okazje na gole. Najbliżej byli Mateusz Kocur (uderzył minimalnie obok bramki) i Mateusz Podstolak (trafił w słupek).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - RESOVIA 0-2 (0-1)

0-1 Dawid Pałys-Rydzik (45+2)
0-2 Dawid Kasza (58)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - Bożek, Khorolskyi, Misiło, B. Poprawa, Jurczak, Podstolak, Milishchuk (67. Wójcik), M. Gwóźdź, Kocur, Pietluch.

Resovia: Pietryka - Baran, Żmuda, Szkolnik, Ciećko, Świst, Adamski (70. Buczek), Domoń, Kasza (77. Daniel), Kaliniec (90. Ł. Gwóźdź), Pałys-Rydzik (82. Mołdoch).

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Podstolak, Milishchuk - Baran, Szkolnik, Ciećko, Daniel, Kaliniec