Tutaj znajdziesz wynik meczu LKS Głowienka - Orzeł Lubla rozegranego w ramach 17. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz LKS Głowienka - Orzeł Lubla, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LKS Głowienka vs. Orzeł Lubla, informacje o pozostałych meczach 17. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III
2024-04-28, godz. 15:00
LKS Głowienka
Orzeł Lubla
Krosno > Klasa A, gr. III: LKS Głowienka - Orzeł Lubla (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-28 | LKS Głowienka | 3 - 2 | Orzeł Lubla | Krosno > Klasa A, gr. III |
2023-09-02 | Orzeł Lubla | 4 - 5 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2015-05-24 | LKS Głowienka | 0 - 5 | Orzeł Lubla | Krosno > Klasa A, gr. III |
2014-09-28 | Orzeł Lubla | 6 - 1 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2014-05-31 | LKS Głowienka | 4 - 0 | Orzeł Lubla | Krosno > Klasa A, gr. III |
2013-10-13 | Orzeł Lubla | 0 - 0 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2012-05-13 | LKS Głowienka | 2 - 1 | Orzeł Lubla | Krosno > Klasa A, gr. III |
2011-10-16 | Orzeł Lubla | 0 - 3 | LKS Głowienka | Krosno > Klasa A, gr. III |
Krosno > Klasa A, gr. III: inne mecze tej kolejki
OKS Sobniów Jasło | 2 - 2 | Wisłoka Niegłowice | |
Plombier Sparta Osobnica | 1 - 3 | Czardasz Osiek Jasielski | |
Orzeł Faliszówka | 3 - 6 | Zorza Łęki Dukielskie | |
Kotwica Korczyna | 1 - 0 | Tęcza Zręcin | |
KS Zarzecze | 2 - 2 | Liwocz Brzyska | |
LKS Głowienka | 3 - 2 | Orzeł Lubla | |
Strzelec Frysztak | 3 - 0 | Orzeł Bieździedza |
Krosno > Klasa A, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Głowienka | 19 | 50 | 16 | 2 | 1 | 57 | 19 | 38 | |
2 | Zorza Łęki Dukielskie | 18 | 48 | 16 | 0 | 2 | 73 | 14 | 59 | |
3 | Strzelec Frysztak | 19 | 39 | 12 | 3 | 4 | 53 | 25 | 28 | |
4 | Orzeł Lubla | 19 | 38 | 12 | 2 | 5 | 61 | 37 | 24 | |
5 | Kotwica Korczyna | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 49 | 38 | 11 | |
6 | KS Zarzecze | 19 | 30 | 9 | 3 | 7 | 39 | 29 | 10 | |
7 | Plombier Sparta Osobnica | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 42 | 36 | 6 | |
8 | Czardasz Osiek Jasielski | 19 | 25 | 8 | 1 | 10 | 31 | 45 | -14 | |
9 | OKS Sobniów Jasło | 19 | 21 | 6 | 3 | 10 | 28 | 42 | -14 | |
10 | Tęcza Zręcin | 19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 30 | 43 | -13 | |
11 | Liwocz Brzyska | 19 | 17 | 5 | 2 | 12 | 27 | 57 | -30 | |
12 | Orzeł Faliszówka | 19 | 14 | 4 | 2 | 13 | 35 | 68 | -33 | |
13 | Orzeł Bieździedza | 19 | 12 | 3 | 3 | 13 | 22 | 49 | -27 | |
14 | Wisłoka Niegłowice | 18 | 6 | 1 | 3 | 14 | 17 | 62 | -45 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |