Tutaj znajdziesz wynik meczu Orzeł Faliszówka - Plombier Sparta Osobnica rozegranego w ramach 11. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Orzeł Faliszówka - Plombier Sparta Osobnica, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Orzeł Faliszówka vs. Plombier Sparta Osobnica, informacje o pozostałych meczach 11. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III
2023-10-21, godz. 15:00
Orzeł Faliszówka
Plombier Sparta Osobnica
Krosno > Klasa A, gr. III: Orzeł Faliszówka - Sparta Osobnica (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-10-21 | Orzeł Faliszówka | 1 - 3 | Plombier Sparta Osobnica | Krosno > Klasa A, gr. III |
2019-10-05 | Orzeł Faliszówka | 8 - 1 | Plombier Sparta Osobnica | Krosno > Klasa A, gr. III |
2019-03-30 | Orzeł Faliszówka | 3 - 1 | Plombier Sparta Osobnica | Krosno > Klasa A, gr. III |
2018-08-18 | Plombier Sparta Osobnica | 0 - 0 | Orzeł Faliszówka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2014-04-06 | Orzeł Faliszówka | 1 - 1 | Plombier Sparta Osobnica | Krosno > Klasa A, gr. III |
2013-08-15 | Plombier Sparta Osobnica | 1 - 2 | Orzeł Faliszówka | Krosno > Klasa A, gr. III |
Krosno > Klasa A, gr. III: inne mecze tej kolejki
KS Zarzecze | 2 - 1 | Kotwica Korczyna | |
Orzeł Bieździedza | 2 - 3 | Tęcza Zręcin | |
Orzeł Faliszówka | 1 - 3 | Plombier Sparta Osobnica | |
OKS Sobniów Jasło | 1 - 2 | LKS Głowienka | |
Zorza Łęki Dukielskie | 6 - 0 | Orzeł Lubla | |
Strzelec Frysztak | 6 - 0 | Wisłoka Niegłowice | |
Liwocz Brzyska | 3 - 2 | Czardasz Osiek Jasielski |
Krosno > Klasa A, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zorza Łęki Dukielskie | 17 | 45 | 15 | 0 | 2 | 69 | 13 | 56 | |
2 | LKS Głowienka | 16 | 41 | 13 | 2 | 1 | 49 | 17 | 32 | |
3 | Orzeł Lubla | 16 | 37 | 12 | 1 | 3 | 55 | 26 | 29 | |
4 | Strzelec Frysztak | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 40 | 24 | 16 | |
5 | Kotwica Korczyna | 17 | 27 | 8 | 3 | 6 | 41 | 35 | 6 | |
6 | Czardasz Osiek Jasielski | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 29 | 36 | -7 | |
7 | Plombier Sparta Osobnica | 17 | 25 | 7 | 4 | 6 | 40 | 32 | 8 | |
8 | KS Zarzecze | 16 | 25 | 8 | 1 | 7 | 33 | 25 | 8 | |
9 | OKS Sobniów Jasło | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 25 | 38 | -13 | |
10 | Tęcza Zręcin | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 29 | 39 | -10 | |
11 | Liwocz Brzyska | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 23 | 52 | -29 | |
12 | Orzeł Faliszówka | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 32 | 64 | -32 | |
13 | Orzeł Bieździedza | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 19 | 41 | -22 | |
14 | Wisłoka Niegłowice | 17 | 6 | 1 | 3 | 13 | 17 | 59 | -42 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |