2015-09-13 19:44:01

Beniaminek z Wiązownicy rozgromił Wisłokę Dębica

KS Wiązownica (biało-czerwone stroje) ograł Wisłokę Dębica aż 5-0 (fot. Natalia Styś / archiwum)
Wciąż nie wiedzie się piłkarzom Wisłok Dębica. Dziś przegral na boisku beniaminka KS Wiązownica aż 0-5.

Dla dębiczan była to już trzecia porażka z rzędu i piąta w tym sezonie - w siedmiu meczach. Podopieczni Andrzeja Gery zajmują trzecie miejsce od końca.

Beniaminek z Wiązownicy wyszedł na prowadzenie w 18. minucie spotkania po trafieniu Łukasza Czuba. Wynik 1-0 utrzymywał się do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze zaatakowali odważniej. Worek z bramkami otworzył w 63. minucie Mateusz Hołub, który trafił do siatki z karnego. W ciągu kilkunastu minut golkiper Wisłoki Dębica musiał wyciągać piłkę z siatki jeszcze dwukrotnie - najpierw po strzale Macieja Saramaka, a niedługo później po kolejnym golu Mateusza Hołuba z jedenastki.

Wynik spotkania na 5-0 dla KS Wiązownica ustalił w 89. minucie meczu Przemysław Brzyski.

KS WIĄZOWNICA - WISŁOKA DĘBICA 5-0 (1-0)