2024-10-23 21:48:19

TRANSMISJA LIVE: Mistrzostwa Polski PSP w tenisie stołowym [dzień II]

Podobne tematy tenis stołowy sport
Transmisja na żywo z drugiego dnia zmagań Mistrzostw Polski Strażaków PSP w tenisie stołowym. Turniej odbywa się w hali sportowej WSiZ w Kielnarowej, koło Rzeszowa.

40. Mistrzostwa Polski Strażaków PSP w tenisie stołowej rozpoczęły się w środę 23 października. W pierwszym dniu odbyła się rywalizacja drużynowa. Łącznie udział wzięło 14 ekip z całej Polski.

Najlepsza w turnieju drużynowym okazała się reprezentacja województwa śląskiego, która w finale pokonała Podkarpacie. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy z województwa pomorskiego, którzy pokonali opolskie.

W składzie reprezentacji Podkarpacia wystąpili: Krzysztof Marcinowski, Tomasz Jurkiewicz oraz Piotr Cyrnek.

W czwartek 24 października o godz. 9:30 rozpocznie się drugi dzień zmagań, tym razem zawodnicy zmierzą się w turnieju indywidualnym.