2024-09-14 11:18:01

KS DevelopRes Rzeszów w trzech setach pokonał MOYA Radomkę Radom

W meczu o 3. miejsce turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Mielec KS DevelopRes Rzeszów pokonał MOYA Radomkę Radom. Do zwycięstwa wystarczyły tylko trzy sety.

Bez niespodzianki w pierwszym secie

Przyzwoicie od samego początku pierwszego seta pod siatką prezentowała się Weronika Centka-Tietianiec, która najpierw zdobyła piątego punkta kiwką, a następnie zaserwowała asa, który dał rzeszowiankom prowadzenie 6-4.

zawodniczki MOYA Radomki Radom miały problem z przyjęciem piłki dzięki czemu przeciwniczki wyszły na prowadzenie 9-6. Zauważając problem w swoim zespole, Jakub Głuszak poprosił o przerwę. Jedna przerwa nie wystarczyła, więc przy rezultacie 15-10 Jakub Głuszak wziął kolejny czas.

Siatkarkom z Radomia brakowało skuteczności  i to zaważyło o losach pierwszego seta. Bez niespodzianki, pierwsza partia skończyła się wygraną KS DevelopResu Rzeszów 25-20.

Mocna końcówka DevelopResu Rzeszów

W drugi set lepiej weszły zawodniczki z Radomia. Siatkarki Radomki odskoczyły rywalkom dzięki serii punktów na zagrywce Kristiine Miilen. Podopiekilku zagrywkach, a także wygranych piłkach zawodniczki Jakuba Głuszaka prowadziły 6-2.

Po kilku zablokowanych atakach rzeszowianki przegrywały już 4-9. O czas poprosił Michal Macek. Pomogłlo, be rzeszowianki sukcesywnie zaczęły odrabiać straty, a później wyszły na prowadzenie (15-12).

Skuteczniejsze w końcówce były rzeszowianki, którzy ostatecznie wygrały drugą partię 25-21.

Trzeci i ostatni set w meczu

Na początku setka na zagrywce popracowała Sabrina Machado i zespół  Rzeszowa prowadził 4-1. Asem na 9-7 popisała się Monika Fedusio, ale mecz cały czas był na styku. Przy wyniku 13-10 Jakub Głuszak poprosił o przerwę dla swoich siatkarek.

Michal Macek widząc, co się dzieje na parkiecie, zdecydował się wpuścić zawodniczki, które jak do tej pory za dużo nie grały. Tym samym szansę dostała Aleksandra DudekElizabeth Vicet i Magda Jurczyk.

MOYA Radomka Radom nie była dziś w stanie zatrzymać rywalek, które przeszły przez to spotkanie jak burza. KS DevelopRes Rzeszów wygrał trzeciego seta zajmując tym samym 3. miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Mielec.

KS DevelopRes Rzeszów - MOYA Radomka Radom 3-0 (25,20, 25-21, 25-19)

KS DevelopRes Rzeszów: Katarzyna Wenerska, Karina Chmielewska, Bruna Honorio, Sabrina Machado, Marrit Jasper, Monika Fedusio, Aleksandra Dudek, Elizabeth Vicet, Agnieszka Korneluk, Weronika Centka-Tietianiec, Karolina Fedorek, Magdalena Jurczyk, Aleksandra Szczygłowska, Magda Kubas

MOYA Radomka Radom: Aleksandra Stachowicz, Victoria Mayer, Milka Stijejić, Monika Gałkowska, Kristiine Miilen, Maria Yordanova, Laura Milos, Weronika Szlagowska, Dagmara Dąbrowska, Kamila Witkowska, Martyna Piotrowska, Kornelia Garita, Iga Marszałkowicz, Zuzanna Maciejewicz, Izabela Śliwa.

MVP: Marrit Jasper

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎2 osoby, ludzie grający w futbol amerykański, ludzie grający w siatkówkę i ‎tekst „‎TURNIEJ O PUCHAR MIASTA MIELCA PREZYDENTA UCZESTNICY TURNIEJU: AaGasTbaRet PAnOMKA 16 SITA له 10 এর TA اعهم 13 WRZEŚNIA 2024 GODZ. 16-30 ITA TOOLS STAL MIELEC MOYA RADOMKA RADOM, GODZ. 18-30 KS DEVELOPRES RZESZÓW GROT BUDOWLANI tÓOź 14 WRZEŚNIA 2024 GODZ. 10-00 MECZ III MIEJSCE GOOZ. 12-00 MECZ MIEJSCE (wejście na meoz Widowiskowo- Sols kiego) MOSIR Mielec, ul. Solskiego ITA mielec.pl កនសរអប្រត dabry TOYOTA SACAR CENTRUM @TECHNICZNE TARGUM NERGIA STAMSITAIN*. Nikmet WSTĘP BEZPŁATNY OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC PARTNER DOBROWOLSCY BIOFARM NORVO BARC መር PATRONAT MEDIALNY Prajekt druk: TOMILLO PODKARPACKIE CHMIE LOWIEC MOSİR .mielec.pl SMMDNSING ULTURY medesign medesign www.medn.pl‎”‎‎