2024-08-24 15:18:22

Czarni Jasło wygrali z Izolatorem Boguchwała i zainkasowali pełną pulę

Czarni Jasło po zaciętym meczu wygrali jedną bramką przewagi nad Izolatorem Boguchwała.

Izolator Boguchwała podjął dziś na właśnym terenie beniaminka 4.ligi podkarpackiej, Czarnych Jasło. Mecz obfitował w bramki i dal dużo emocji kibcom na IzoArenie. Na pierwszego gola przyszło poczekać do 22. minuty, kiedy to wynik otworzył zawodnik gości Mateusz Michoń.

Do przerwy padły aż cztery bramki

Radość Czarnych dodała im jeszcze większych skrzydeł i Adrian Nowak zaledwie dwie miuty później dołożył trafienie i powięszył prowadzenie jasielskiego klubu. Do przerwy działo się jednak jeszcze sporo. Tomasz Tragarz dołożył gola na 0-3, ale w doliczonym czasie pierwszej połowy Maciej Wilk dał nadzieję Izolatorowi na lepszą drugą część pojedynku.

Czarni Jasło utrzymali prowadzenie do końca

Ta przyniosła tylko jedno trafienie- właśnie gospodarzy. W 88. minucie Konrad Kowal wykorzystał podykotwaną przez arbitra "jedenastkę". Na wyrównanie było już jednak za późno i to Czarni Jasło zagrnęli pełną pulą, a tym samym pierwsze punkty w 4.lidze podkarpackiej.

0-1 Mateusz Michoń (22)
0-2 Adrian Nowak (24)
0-3 Tomasz Tragarz (44)
1-3 Maciej Wilk (45+2)
2-3 Konrad Kowal (88)

Izolator: Dybski, Lusiusz, Kasprzyk, Matuszczak, Gajdek, Walas, Wilk M., Frydrych, Bieniek, Kowal, Krajewski.
Czarni: Dutka, Halamaka, Tragarz, Masdtaj, Baran, Kalityński Macnar, Michoń, Rzońca, Smoleń Nowak.