2024-08-23 21:17:21

Sokół Kolbuszowa Dolna zremisował z Sokołem Kamień

Sokół Kamień wywalczył pierwszy punkt w tym sezonie! (fot. Radek Kuśmierz)
Sokół Kamień wywalczył pierwszy punkt w tym sezonie, remisując z Sokołem Kolbuszowa Dolna 1-1. Wynik spotkania rozstrzygnął się już na początku pierwszej połowy.

Sokół Kamień po trzech porażkach z rzędu udał się na teren lidera. Sokół Kolbuszowa Dolna po znakomitym początku sezonu i komplecie zwycięstw był stawiany w roli zdecydowanego faworyta.

Faworyzowana drużyna Marcina Wołowca potrzebowała zaledwie sześćdziesięciu sekund, aby objąć prowadzenie w tym starciu. Celnie przymierzył Michał Mazurek i Tomasz Zieliński musiał wyciągać piłkę z siatki.

Gospodarzom nie udało się jednak w pełni przejąć kontroli nad tym spotkaniem. Niespełna dziesięć minut później stały fragment gry dał Sokołowi Kamień wyrównanie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do siatki skierował Bartosz Pikuła

W końcówce pierwszej części, jak i po zmianie stron większą inicjatywę w ofensywie przejawiali piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna. Podopieczni Marcina Wołowca prowadzili grę jednak w końcowym rezultacie nie przełożyło się to na kolejne gole.

Ekipa z Kolbuszowej Dolnej po trzech piątkowych spotkaniach 4. kolejki pozostanie na fotelu lidera. Zajmująca pozycję wicelidera Ekoball Stal Sanok jutro zmierzy się na wyjeździe z Wisłokiem Wiśniowa.

1-0 Michał Mazurek (1)
1-1 Bartosz Pikuła (10)

Sokół Kamień (skład wyjściowy): Zieliński -Stępak, Piekut, Pikuła, Konefał, Saj, Podstawek, Zwolski, Łuczyk, Karcz, Rurak

Sokół Kolbuszowa Dolna (skład wyjściowy): Kusak- Bik, Skowron, Khorylsky, Drelich, Mazurek, Mokrzycki, Wątróbski, Skupiński, P. Szczurek, Musik