2024-08-14 20:08:41

Ekoball Stal Sanok wygrała jedną bramką nad Sokołem Sieniawa

Ekoball Stal Sanok okazała się nieco skuteczniejsza od Sokoła Sieniawa i wygrała 1-0.

W ramach 2. kolejki 4.ligi podkarpackiej Sokół Sieniawa, spadkowicz z 3.ligi ugościł  na własnym terenie  Ekoball Stal Sanok. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak większych emocji, a żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywali.

Na decydującego gola trzeba było poczekać niemal do samego końca spotkania. W 88. minucie Miłosz Gierczak wykorzystał zamieszanie po rzucie rożnym i tym samym ustrzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla Stali Sanok.

W następnej kolejce sanoczanie zagrają u siebie ze Stalą Łańcut. Sokół wybierze się na wyjazd do Dębicy, by powalczyć z "Morsami".

0-1 Miłosz Gierczak (88)

Sokół: Siryk, Manamela, Padiasek, Stankiewicz, Stefan, Walat, Mac, Szczybyło, Maćkowiak, Basznianin, Kopcio.
Stal: Półkoszek, Niemczyk, Gierczak, Kloc, Maślany, Gawlewicz, Zarzyka, Mateja, Tabisz, Barszczak, Słysz.