2024-08-14 20:42:33

Orzeł Przeworsk wygrał ze Stalą II Mielec

fot: Orzeł Przeworsk
W drugiej kolejce Orzeł Przeworsk pewnie pokonał Stal II Mielec. Gospodarze odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Orzeł Przeworsk od początku dominował nad dużo młodszymi rywalami. Gospodarze już w 20. minucie meczu otworzyli wynik, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Majba.

W pierwszej połowie więcej goli nie oglądaliśmy, a przyjezdni schodzili na przerwę przegrywając jedną bramką. Dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy było już 2-0, drugiego gola dla Orła zdobył Jakub Tabor.

Wynik w 80. minucie ustalił Michał Daniel, trafiając na 3-0. Rezerwy Stali Mielec nie miały dzisiaj nic do powiedzenia. W starciu beniamników IV ligi lepszy ten z Przeworska.

1-0 Tomasz Majba (20')
2-0 Jakub Tabor (55')
3-0 Michał Daniel (80')

4 liga podkarpacka - rozkład meczów 2. kolejki:

Moim zdaniem młodzież z Mielca zaprezentowała się całkiem dobrze i też mieli swoje dwie stuprocentowe sytuacje,szczególnie ta na początku meczu.Ogólnie w miarę upływu czasu Orzeł miał coraz większą przewagę i zwycięstwo jak najbardziej zasłużone ale nie był to spacerek i Mielec napsuje jeszcze niejednemu zespołowi krwi.

cccO 2024-08-14 21:20:49

wygrali z dziecmi

tuszow 2024-08-14 23:20:49

ci jeszcze gorsi jak 1 liga
kiereś z 1 ligi i hynewski z 2 zwolnić

obserwator z meczu 2024-08-15 07:11:05

w tym mielcu powinien ktos stuknac sie w leb ...prezes ? dyrektor ? robiac krzywde tej mlodziezy
starali sie ale bez pomocy 2-3 seniorow tylko bol robi sie tym wychowankom
klub wystawia na transfer dwoch grajkow dadok bukowski dochodza i gdzie ma ich trener zobaczyc w akcji jak nie na takim meczu
przepraszam ale 1 druzyna nie ma trenera tylko figuranta

pajace nie kibice 2024-08-15 07:38:55

bylem w przeworsku na meczu zenada jeden facet w bialej koszuli zciszyl cala pseudokibolke w tym smiesznym miescie
kolo wc banda żuli nie potrafila jednej przyspiwki zrobic ale przynajmniej miejsce maja odpowidnie dla nich
przyjedziemy do tej wioski i pokazemy im ich miejsce i
zule kupcie sobie płetwy zeby uciekac woda jak kiedys he he he

Do Mezo 2024-08-15 10:51:32

Albo jesteś z przeworska albo glupi mielec to chłopcy do bicia ciężko im będzie wygrać mecz chyba że jakieś duże zaciągi z pierwszego zespołu zrobią w jakimś mecz w co wątpię bo pierwszy zespół też ma swoje problemy a orzelek jeśli męczył się z dzieciakami to też tylko będzie bronił się przed spadkiem

kol 2024-08-15 11:32:52

przeciez dzieci postraszyly grajkow

fan 2024-08-15 13:36:22

młodzież z mielca wybiegana, wcale nie był taki łatwy mecz ale powinno skończyć się 7,8 orzeł musi poprawić skuteczność. Chociaż też trzeba przyznać że stal dwie dobre sytuacje miała

swirlandia 2024-08-16 06:30:16

z zego podnieta sciagacie szort z rzeszowa placicie im kupe kasy raptem 60 ludzi bez kibicow na meczu i gdzie tu sens
smieszni jestescie i jeszcze ten grubas na koncu wchodzi zamiast kogos mlodego zenada
atmosfera piknikowa bo to takie smieszne miasto bez niczego
dojechac to juz problem za chwile przyjedzie do was normalna druzyna i pokaze wam swoje miejsce i tym pajacykom z piwem kolo kibla