2024-08-02 21:55:40

sparing: Partyzant Targowiska - Strug Tyczyn 2-3

Strug Tyczyn (biało-czarne stroje) pokonali Partyzanta Targowiska 3-2 w sparingu (fot. Konrad Kwolek)
Strug Tyczyn wygrał 3-2 z Partyzantem Targowiska w kolejnym przedsezonowym meczu sparingowym.

Do przerwy piłkarze Partyzanta Targowiska prowadzili 1-0 po trafieniu Krzysztofa Kasperkowicza.

W 58. minucie na 2-0 dla piątoligowca podwyższył Mateusz Filar. Wszystko jednak odmieniło się w końcówce spotkania. Strug Tyczyn zdołał strzelić trzy gole w ciągu zaledwie pięciu minut i ostatecznie wygrał 3-2.

Gole dla beniaminka 4 ligi podkarpackiej zdobywali kolejno Karol Nieckarz, Kacper Bomba oraz Bartosz Góra.

W barwach Strugu Tyczyn pojawiło się czterech zawodników testowanych - bramkarz oraz trzej gracze z pola. Partyzant Targowiska testował obrońcę.

PARTYZANT TARGOWISKA - STRUG TYCZYN 2-3 (1-0)

1-0 Mateusz Filar (7)
2-0 Krzysztof Kasperkowicz (58)
2-1 Karol Nieckarz (72)
2-2 Kacper Bomba (74)
2-3 Bartosz Góra (77)

Partyzant Targowiska: Niemiec - zawodnik testowany, Śliwiński, Stodolak, Bęben, Fryc, Michalski, Szubrycht, Filar, Kasperkowicz, Wilk oraz Zoła, Aszlar, Polański, Kopera, Dubiel.

Strug Tyczyn: Kowal - Witkowski, Mendoń, Gida, zawodnik testowany, Nieckarz, Ślączka, Domino, Cholewa, Jędryas, Wrona oraz testowany bramkarz - Zabawa, Benc, Czekaj, zawodnik testowany, Rejowski, Bomba, Góra, zawodnik testowany.