2024-07-06 13:26:07

sparing: Motor Lublin - Resovia 1-0

Resovia przegrała w sparingu z Motorem Lublin (fot. Resovia)
W trzecim meczu kontrolnym Resovia przegrała z Motorem Lublin 0-1. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Jacques Ndiaye w 23. minucie.

Trzeci sparing rozegrali dziś piłkarze "Pasiaków". W pierwszych dwóch spotkaniach rzeszowianie zremisowali najpierw ze Stalą Mielec (2-2), a tydzień temu pokonali Stal Stalowa Wola 3-1.

Po pierwszej połowie dzisiejszego starcia Motor Lublin prowadził jedną bramką. Michała Gliwę strzałem pod poprzeczkę pokonał Jacques Ndiaye. W 30. minucie po rzucie rożnym futbolówka wpadła do bramki miejscowych, ale wcześniej arbiter dopatrzył się spalnego i bramka dla Resovii nie została uznana.

W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie. Po stronie Resovii znów pojawiło sie sporo zawodników testowanych. W ekipie "Pasiaków" zagrał m.in. Jakub Zybała z rezerw.

Motor Lublin - Resovia 1-0 (1-0)

1-0  Jacques Ndiaye (23)

Motor Lublin: Igor Bartnik (73 Oskar Jeż) - Dariusz Kamiński, Arkadiusz Murzacz, Konrad Magnuszewski, Krystian Palacz - Rafał Król, Marcel Gąsior (46 Sebastian Koziej), Christopher Simon - Mbaye N'Diaye, Kacper Śpiewak, Sebastian Sikora (73 Grzegorz Nasalski).

Resovia: (I połowa) Michał Gliwa - Kornel Rębisz, Mateusz Bondarenko, Hlib Buchał, Radosław Adamski - Bartłomiej Wasiluk, Marcin Urynowicz, Dawid Pieniążek, Bartłomiej Eizenchart - Kamil Mazek, Filip Mikrut. (II połowa) Filip Dziurgot (60 zawodnik testowany) - Kornel Rębisz (60 zawodnik testowany), Mateusz Bondarenko (46 Radosław Bąk), Hlib Buchał (60 Jakub Zybała), Radosław Adamski - Radosław Kanach, Marcin Urynowicz, Gracjan Jaroch, zawodnik testowany, Bartłomiej Eizenchart (60 zawodnik testowany) - Filip Mikrut.