2021-10-16 19:56:00

KS Wiązownica zremisował z Legionem Pilzno

fot. KS Wiązownica
fot. KS Wiązownica
KS Wiązownica zaledwie zremisowała z Legionem Pilzno 2-2 w meczu 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze mogą staracić fotel lidera, jeśli w niedzielę Karpaty Krosno wygrają z Polonią Przemyśl.
 
Po kwadransie gry niespodziewanie prowadzili piłkarze Legionu Pilzno w meczu wyjazdowym z KS Wiązownica. Gola dla drużyny prowadzonej przez Romana Gruszeckiego strzelił Oskar Mazur. Uderzył z "dużego palca" piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki. Jednak na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniki remisowym. Po dośrodkowaniu Mirosława Kmiotka piłkę do własnej bramki skierował jeden z zawodników gości.
 
Pięć minut po zmianie stron na indywidualną akcję zdecydował sie Kacper Rop i strzałem z dystansu wyprowadził ekipę Marcina Laski na prowadzenie. Później dobrą okazję na podwyższenie prowadzenia KS-u Wiązownica miał Kacper Wydra.
 
W 84. minucie Tomasz Barycza perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego tuż przed polem karnym gospodarzy i doprowadził do wyrównania. Ostatecznie wynik meczu nie uległ już zmianie. KS Wiązownica stracił punkty z Legionem Pilzno, a jutro w razie zwycięstwa Karpat Krosno może stracić również pozycję lidera 4 ligi podkarpackiej.
 
Pilzno agresywne i zaangażowane. U nas za duży spokój. Przy 2-1 pełna kontrola meczu, gdyby Wydra trafił na 3-1 to byłoby po meczu. Niestety faul na szestnastym metrze po którym tracimy gola i zwycięstwo. Jestem zły - powiedział nam po meczu Ernest Kasia, prezes KS-u Wiązownica.
0-1 Oskar Mazur (15)
1-1 ? (33 - samobójcza)
2-1 Kacper Rop (50)
2-2 Tomasz Barycza (84)

Wyniki meczów 13. kolejki:

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

Czytaj także

Komentarze (26)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.