2015-11-12 12:56:29

Piast Tuczempy pokonał Hetmana Zamość, choć to goście trafili pierwsi

Piast Tuczempy wygrał z AMSPN Hetmanem Zamość 3-1, choć jako pierwsi z prowadzenia cieszyli się goście.

Niespodziewanie to przyjezdni jako pierwsi trafili do siatki. W 10. minucie nieporozumienie pomiędzy Patrykiem Strawą, a jednym z obrońców wykorzystał Dominik Karaszewski i to Hetman wyszedł na prowadzenie.

Na szczęście już dwie minuty później wyrównującego gola dla Piast Tuczempy strzelił Arkadiusz Wielgosz. Do przerwy było 1-1.

Po zmianie stron przewaga gospodarzy zaczęła się uwidaczniać coraz mocniej. W 60. minucie do bramki gości głową trafił Kamil Aab, a chwilę później wynik spotkania na 3-1 dla Piasta ustalił Wojciech Tołpa.

Piłkarze AMSPN Hetmana Zamość w dalszym ciągu nie zdobyli ani jednego punktu w tym sezonie.

PIAST TUCZEMPY - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 3-1 (1-1)

0-1 Dominik Karaszewski (10)
1-1 Arkadiusz Wielgosz (12)
2-1 Kamil Aab (60)
3-1 Wojciech Tołpa (65)

Piast Tuczempy: P. Strawa - Gil (46. B. Noga), Jaroch, Stopyra, Kud, Aab, Sobczak (59. Zając), Kubas, Wielgosz, Katkovsky (75. Bobak), Tołpa

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana - J. Baran, Bubeła, Czarniecki, Myszka, Kaznokha, Chruściński, Wołoch (68. Krawiec), Fidler (75. Bukowski), D. Baran (86. Nowak), Karaszewski

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: Stopyra, Aab, J. Baran, Chruściński, D. Baran, Wołoch. Czerwona kartka: Chruściński (70, druga żółta)