2015-10-10 20:30:30

Wisłok Wiśniowa bez szans w Pilźnie. Wysoka wygrana Rzemieślnika

Piłkarze Rzemieślnika Pilzno bez trudu rozprawili się na własnym boisku z drużyną wicelidera rozgrywek Wisłokiem Wiśniowa wygrywając 4-0.

Na początku pierwszej połowy zdecydowaną przewagę mieli gospodarze. Jej odzwierciedleniem była bramka zdobyta w 10. minucie przez Kamila Kłosa

Zaledwie kilkanaście minut później do kolejnej sytuacji strzeleckiej dopadł Kamil Kłos, który po raz drugi tego dnia wpakował piłkę do siatki.

W 61. minucie spotkania sędzia wskazał na rzut karny dla gospodarzy i Rzemieślnik Pilzno miał kolejną okazję na gola. Nie zmarnował jej Damian Wolański, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.

Ostatnie trafienie dla Rzemieślnika zanotował pięknym strzałem z 16 metra Sekou Camara, który rozpoczął tego dnia mecz z ławki rezerwowych.

Dla Wisłoka Wiśniowa była to dopiero druga porażka w tym sezonie.

RZEMIEŚLNIK PILZNO – WISŁOK WIŚNIOWA 4-0 (2-0)

1-0 Kłos (10)
2-0 Kłos (28)
3-0 Wolański (61-karny)
4-0 Camara (79)

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński - Pydych (75. Tragarz), Pisarczyk, Remut, Fryś, Bańdur (80. Szlachetka), Leśniowski (68. S. Camara), Kłos, Florian (80. Mędrek), Nalepka (77. Maziarka), Wolański

Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola). Żółte kartki: Bańdur, Kłos, Leśniowski