2015-10-10 19:21:08

Bohdan Karkovsky dał zwycięstwo Piastowi Tuczempy nad Tomasovią

Piłkarze Piasta Tuczempy (biało-czarne stroje) wygrali z Tomasovią dzięki bramce w doliczonym czasie gry (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Piast Tuczempy pokonał u siebie 1-0 Tomasovię Tomaszów Lubelski dzięki bramce Bohdana Karkovskiego w doliczonym czasie gry.

Obie ekipy dzieli w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej spora ilość pozycji. Mimo tego, w sobotnim meczu różnicy nie było widać. Piast Tuczempy grał dobry futbol i stwarzał sobie okazje na gola.

Doskonałą opazję gospodarze mieli w 47. minucie, kiedy to po błędzie jednego z obrońców Tomasovii miejscowi nie trafili do pustej bramki.

Piast Tuczempy miał przewagę do 80. minuty. Później inicjatywę przejęła Tomasovia, choć goście nie potrafili zdobyć bramki.

Gdy kibice myśleli, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, w doliczonym czasie gry sędzia odgwizdał karnego dla miejscowych. Jedenastkę na gola zamienił Bohdan Karkovsky i Piast zgarnął komplet punktów w meczu z mocnym rywalem.

PIAST TUCZEMPY - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1-0 (0-0)

1-0 Karkovsky  (90+3)

Piast Tuczempy: P. Strawa - B. Noga, Jaroch, Kud, Gil, Aab (60. Zając), Karkovsky, Wota, Wielgosz, Kubas, Tołpa (82. Sobczak).

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Bartoszyk - Żurawski, Joniec, Misztal, Baran, Zawiślak (67. Konopa), Mazurkiewicz (46 Ratyna), Smoła, Gęborys, Paskiv (57. Ivlev), Kłos (77. Śrótwa).

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin). Żółte kartki: Jaroch, Wielgosz, Tołpa - Joniec.