2015-10-10 19:00:04

"Stalówka" zremisowała z Rakowem Częstochowa

Stal Stalowa Wola zremisowałą 1-1 z Rakowem Częstochowa w meczu 12. kolejki 2 ligi.

Jako pierwsi z gola cieszyli się gości. Do bramki Tomasza Wietechy trafił w 32. minucie Rafał Figiel i gracze Rakowa Częstochowa wyszli na prowadzenie.

Piłkarze Stali Stalowa Wola odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Zaledwie sześć minut później rzut karny na bramkę zamienił Damian Łanucha.

W drugiej połowie nie oglądaliśmy bramek i tym samym "Stalówka" zremisowała drugie ligowe spotkanie z rzędu. Dla Rakowa natomiast to już trzeci kolejny mecz remisowy.

STAL STALOWA WOLA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1-1 (1-1)

0-1 Figiel (32)
1-1 Łanucha (38-karny)

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz (46. Mistrzyk), Wrona, Bogacz, Kowalski, Jabłoński (89. Siudak), Łanucha, Stelmach, Płonka (64. Przezak), Mikołajczak, Oziębała (35. Giel)

Raków Częstochowa: Kos - Klepczyński, Radler, Cyfert, Góra (46. Waszkiewicz), Kamiński, Kmieć, Hoferica (62. Pawlusiński), Figiel (86. Piątek), Malinowski, Warchoł (76. Łazaj)

Sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa). Żółte kartki: Mistrzyk - Waszkiewicz