2015-10-09 20:15:09

Siarka Tarnobrzeg prowadziła w Rybniku, ale przegrała z ROW-em 2-3

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali 2-3 w wyjazdowym pojedynku z ROW-em Rybnik.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Już w 5. minucie meczu gola na 1-0 dla Siarki Tarnobrzeg zdobył Szymon Martuś i podkarpacki zespół mógł cieszyć się z prowadzenia.

W 35, minucie wyrównującą bramkę dla ROW-u Rybnik strzelił Gabriel Nowak. Niestety jeszcze przed przerwą zrobiła się 2-1 dla gospodarzy po rzucie karnym skutecznie wykonanym przez Mariusz Muszalika.

Prowadzenie rybniczan podwyższył w 81. minucie Radosław Dzierbicki, a kilka minut później golem dla Siarki odpowiedział Dorian Buczek. Więcej bramek w Rybniku jednak już nie padło i "Siarkowcy" do domu wracają bez punktów.

ROW RYBNIK - SIARKA TARNOBRZEG 3-2 (2-1)

0-1 Martuś (5)
1-1 Nowak (35)
2-1 Muszalik (43-karny)
3-1 Dzierbicki (81)
3-2 Buczek (87)

ROW Rybnik: Procek - Janik, Grolik, Krotofil, Gojny, Siwek (69. Dzierbicki), Muszalik, Jary, Nowak, Mandrysz (83. Jaroszewski), Popiela (62. Dudziński)

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński - Przewoźnik, Kościelny, Stępiń, Suchecki (79. Woźniak), Domański, Stefanik, Stromecki (74. Korzępa), Więcek (46. Mandzelowski), Jakubowski (60. Buczek), Martuś

Sędziował: Rafał Rokosz. Żółte kartki: Muszalik, Dzierbicki, Procek, Janik - Stefanik, Suchecki, Stępień, Przewoźnik