2015-10-04 19:24:40

Wysoka porażka Siarki Tarnobrzeg w Radomiu. 0-4 z Radomiakiem

Siarka Tarnobrzeg przegrała 0-4 w wyjazdowym meczu 2 ligi z Radomiakiem Radom.

Piłkarze Włodzimierza Gąsiora w ostatnich dwóch meczach wyjazdowych stracili 8 bramek nie strzelając ani jednej (dwukrotnie przegrali 0-4). Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze przed tą kolejką byli wiceliderem ciężko wytłumaczyć aż tak wysokie porażki.

Na pierwszego gola w Radomiu musieliśmy czekać do 62. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się Brazylijczyk Leandro.

Kolejna bramka padł kilka minut później, a jej autorem był dobrze znany na Podkarpaciu Dariusz Brągiel (były zawodnik Czarnych Jasło i Resovii), który właśnie dziś świętował 22. urodziny.

W 84. minucie na 3-0 dla Radomiak podwyższył Przemysław Śliwiński, a w ostatniej minucie spotkania Siarką Tarnobrzeg dobił jej były zawodnik, Michał Chrabąszcz.

RADOMIAK RADOM - SIARKA TARNOBRZEG 4-0 (0-0)

1-0 Leandro (62)
2-0 Brągiel (69)
3-0 Śliwiński (84)
4-0 Chrabąszcz (90)

Radomiak Radom: Kula - Cieciura, Sylwestrzak, Świdzikowski, Sulkowski, Uliczny (83. K. Puton), W. Puton, Radecki, Brągiel, Lenadro (76. Śliwiński), Kwiek (90. Ropski)

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński - Przewoźnik, Kościelny, Stępień, Suchecki, Mandzelewski (68. Chłoń), Stefanik, Więcek (82. Waleńcik), Domański, Jakubowski (60. Stromecki), Buczek (56. Martuś)

Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock). Żółte kartki: Świdzikowski - Suchecki