2015-09-19 18:55:22

Sokół Sieniawa wygrał w Boguchwale. Czarna seria Izolatora trwa

Izolator (białe koszulki) wciąż nie potrafi zdobyć punktów (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Zespół z Boguchwały poniósł 8 porażkę z rzędu. Tym razem przegrał u siebie Sokołem Sieniawa 3-4.

Mecz zaczął się od prowadzenia gości z Sieniawy. W 11. minucie na listę strzelców po raz pierwszy w tym meczu wpisał się Kacper Rak.

Niedługo później prowadzenie Sokoła Sieniawa podwyższył Paweł Hass. Kiedy wydawało się, że wynik do przerwy się nie zmieni kontaktowego gola dla Izolatora Boguchwała strzelił Damian Karwacki.

W 66. minucie spotkania wyrównującą bramkę dla "Izolacji" zdobył Krzysztof Szymański ku uciesze miejscowych kibiców.

Wydawać by się mogło, że Izolator pójdzie za ciosem w ostatnich 10 minutach Sokół Sieniawa trafił do siatki jeszcze dwa razy. Najpierw ponownie na listę strzelców wpisał się Kacper Rak, a później podwyższył Patryk Szewc.

Od 88 minuty gospodarze zmuszeni byli kończyć mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce Konrada Cuprysia.

W odliczonym czasie gry rozmiary porażki miejscowych zmniejszy Krzysztof Szymański.

Na ławce trenerskiej gości ponownie zasiadł trener Ryszard Federkiewicz, który po 2 miesiącach przerwy znów został szkoleniowcem Sokoła Sieniawa.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - SOKÓŁ SIENIAWA 3-4 (1-2)

3-4 Szymański (90+1)

Izolator Boguchwała Świder - Kardyś, Dąbek, Burak, Lekki (78. Dziedzic) - Wójcik (78. Karwat), Domin, Hajnas, Cupryś - Karwacki (70. Róg), Szymański

Sokół Sieniawa: Lipiec - Skała, Siwyj, Walata, Sowiński, Flis (60. Pigan), Wilusz, Trawka (68. Bursztyka), Szewc, Rak, Hass (86. Jędryas)

Sędziował: Maciej Łamasz (Jarosław). Żółte kartki: Hajnas, Karwacki, Cupryś - Wilusz.  Czerwona kartka: Cupryś (88, druga żółta)