2015-09-14 13:06:11

Kolejne zwycięstwo Błękitnych Ropczyce. Sokolniki ciągle bez wygranej

Krzysztof Orzech strzelił jedną z bramek dla Błękitnych Ropczyce w meczu z Sokołem Sokolniki (fot. archiwum)
Błękitni Ropczyce wygrali z Sokołem Sokolniki 3-0 w meczu 7. kolejki 4 ligi podkarpackiej

Sokół Sokolniki zamyka tabelę 4 ligi podkarpackiej nie mając na swoim koncie ani jednego zwycięstwa. W weekend zespół ten zmierzył się na wyjeździe z rewelacyjny beniaminkiem, Błękitnymi Ropczyce.

Gospodarze nie pozostawili złudzeń, komu w tym meczu należały się trzy punkty. Już w 8. minucie pierwszą bramkę dla Błękitnych Ropczyce zdobył Krzysztof Orzech.

Zaledwie trzy minuty później było 2-0. Na listę strzelców wpisał się Jakub Szewczyk. Wynik spotkania ustalił chwilę po przerwie Michał Kukla.

BŁĘKITNI ROPCZYCE - SOKÓŁ SOKOLNIKI 3-0 (2-0)

1-0 Orzech (8)
2-0 Szewczyk (11)
3-0 Kukla (47)

Błękitni Ropczyce: Kosiba - Waszczuk (85. Bochenek ), Ochał, Wolak, Bonowicz - Kukla (80. Marchut), Kozioł, Sulisz, Orzech (80. Starzyk), Pokrywka (74. Darłak), Szewczyk.

Sokół Sokolniki: Kulig - Rutyna, Piasecki, Ulawski, Podpora - Kowal, Z. Warzocha (60. Ogrodnik), Tabaka (80. R. Duma), A. Warzocha, Miazga (16. Kasak), Kruk (60. Kloc).

Sędziował: Jakub Konefał (Mielec). Żółte kartki: Bochenek - Ulawski, Kloc.