2015-09-21 13:58:26

Sokół Sokolniki zremisował z Bukową Jastkowice

W meczu Sokoła Sokolniki z Bukową Jastkowice - zespołów, które będą walczyć o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej - padł remis 1-1.

To pierwszy wywalczony przez Sokoła Sokolniki remis na własnym obiekcie w obecnym sezonie 4 ligi podkarpackiej. Do tej pory miał na koncie tylko dwie porażki. Urwanie punktów Bukowej Jastkowice trzeba traktować jako niespodziankę, bo to goście byli w tym spotkaniu faworytem.

To zresztą ekipa z Jastkowic jako pierwsza trafiła do siatki. Już w 7. minucie spotkania na prowadzenie wyszedł Damian Sałek.

Goście zwycięstwo mogli zapewnić sobie w 80. minuce, gdy sędzia wskazał na rzut katny.  Okazję na podwyższenie wyniku zmarnował jednak Tomasz Bartnik. Bramkarz wyczuł jego intencję i obronił strzał.

To zemściło się bardzo szybko. Zaledwie minutę później do remisu doprowadził Piotr Kloc.

SOKÓŁ SOKOLNIKI – BUKOWA JASTKOWICE 1-1 (0-1)