2015-09-12 23:33:56

Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 0-1 [WIDEO, BRAMKA]

Motor Lublin wygrał w Wólce Pełkińskiej z Wólczanką 1-0. Zobaczcie jak padł jedyny gol.

Autorem jedynego trafienia był Rafał Król, który wpisał się na listę strzelców w 79. minucie spotkania uderzeniem z dystansu.

Końcem pierwszej połowy ten sam zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego dla Motoru Lublin.

Dla Wólczanki Wólka Pełkińska była to pierwsze porażka przed własną publicznością w tym sezonie.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - MOTOR LUBLIN 0-1 (0-0)

0-1 Król (79)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - Oślizło, R. Pydych (81. Misiło), Flak, Podstolak (70. A. Poprawa), Gwóźdź, Padiasek (63. K. Pydych), Kocur, Hul, B. Poprawa, Lech (57. Pietluch)

Motor Lublin: Żukowski - Falisiewicz, Gieraga, Dikij, Szywacz, Król, Tymosiak, Stachyra (83. Mroczek), Wojczuk (46. Michota), Myśliwiecki (70. Paluch), Drozd (46. Piekarski)

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość). Żółte kartki: R. Pydych, K. Pydych, Furtak - Żukowski, Mroczek. Widzów: 600