2015-09-07 10:26:08

Sokół Sieniawa zatrzymał lidera. Motor Lublin pokonany

Sokół Sieniawa wygrał u siebie z Motorem Lublin 2-1 i zepchnął rywali z fotela lidera.

W pierwszej połowie gracze Motoru Lublin mieli kilka znakomitych okazji by wyjść na prowadzenie. Pokonać jednak nie dał się Paweł Lipiec, obecnie bramkarz Sokoła Sieniawa, a w ubiegłym sezonie... Motoru.

Trafiali za to gospodarze. Obydwa gole zdobył Paweł Hass i do przerwy podkarpacki zespół prowadził 2-0.

Motor Lublin odpowiedział w drugiej połowie trafieniem Macieja Wojczuka (w 65. minucie), ale pomimo kilku świetnych okazji nie udało im się wyrównać.

Dla Motoru była dopiero druga porażka w tym sezonie rozgrywek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej, ale oznacza ona spadek z pierwszej na trzecią pozyjcę w tabeli. Aktualnym liderem po 7. kolejce rozgrywek jest Lublinianka, a drugie miejsce zajmuje Avia Świdnik.

SOKÓŁ SIENIAWA - MOTOR LUBLIN 2-1 (2-0)