2015-08-23 14:08:25

Motor Lublin rozgromił Izolatora Boguchwała [WIDEO]

Motor Lublin wygrał z Izolatorem Boguchwała aż 6-1 w meczu 4. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Izolatora Boguchwała zaczęli świetnie, bo już w 9. minucie spotkania prowadzenie dał im Krzysztof Szymański. Niestety później już nie było tak dobrze, a całe spotkania skończyło się wysoką porażką.

Gracze Motoru Lublin byli tego dnia bardzo skutecznie i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie (Maciej Wojcuk i Remigiusz Szywacz).

W drugiej połowie gole zdobywali Rafał Król i Krystian Mroczek. Jedna bramka została także zaliczona na konto rezerwowego bramkarza "Izolacji".

MOTOR LUBLIN - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 6-1 (2-1)

0-1 Szymański (9)
1-1 Wojczuk (19)
2-1 Szywacz (45)
3-1 Tymosiak (49)
4-1 Świder (57-samobójcza)