2015-08-16 09:44:17

Resovia wyszarpała 3 punkty w Boguchwale. Zwycięski gol Kamila Kmiotka

Resovia (biało-czerwone stroje) wygrała w Boguchwale 2-1 (fot. Bartosz Kabala / zksizolator.eu)
Gol 19-letniego Kamila Kmiotka w końcówce spotkania zapewnił Resovii zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Izolatorem Boguchwała.

Piłkarze Izolatora Boguchwała nie bylo tego dnia łatwym rywalem. W pierwszej połowie mieli przewagę i słusznie wyszli na prowadzenie po golu Adriana Sitka.

Na wyrównującą bramkę kibice Resovii czekać musieli aż do 71. minuty. Właśnie wtedy zamieszanie w polu karnym po stałym fragmencie gry wykorzystał 18-letni Dawid Bieniasz doprowadzając do wyrównania.

Decydująca akcja meczu miała miejsca na trzy minuty przed końcem pojedynku. Dobre podanie w polu karnym otrzymał Kamil Kmiotek i strzełem do pustej bramki zapewnił zwycięstwo Resovii.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - RESOVIA RZESZÓW 1-2 (1-0)

1-0 Sitek (29)
1-1 Bieniasz (71)
1-2 Kmiotek (87)

Izolator Boguchwała: Lewandowski – Dziedzic (90. Szela), Brogowski, Dąbek, Kardyś – Karwacki (72. Gajdek), Cupryś, Burak, Sitek (58. Lekki) – Karwat, Szymański (77. Ziobro)

Resovia: Pietryka – Szkolnik, Domoń, Ciećko (64.Mołdoch), Rusiecki, Adamski (84.Kmiotek), Pałys-Rydzik (46. Bieniasz), Pyrdek (90. Świst), Baran

Żółte kartki: Dziedzic, Burak, Cupryś, Gajdek -  Ciećko, Kaliniec. Czerowna kartka: Burak (90, druga żółta). Widzów: 550